"Vilko puota"  tai - ypač švieži ir kokybiški maisto rinkiniai tiesiai į namus!  Siūlome patogius užkandžių ir desertų rinkinius dėžutėje - Platter Box - tik su rinktiniais produktais.

"Vilko puota" padeda visiems, kurie ieško maitinimo sprendimų ne tik po savo stogu, bet ir atviru dangumi. Vilko aistra: šviežias, kokybiškas maistas, gamta, natūralumas ir bendravimas.

"Vilko puotos" įdėja gimė iš noro supažindinti kiekvieną su visai šalia esančiais gurmaniškais skoniais. Nereikia vykti į Italiją ar Prancūziją, degustacijas galima rengti  ir savo kieme.
Kviečiame savo švenčių maitininimą patikėti Vilko Puotai! 🐺
Kaip užsakyti?

Susisiekite su mumis el. paštu, privačia žinute socialiniuose tinkluose arba užpildykite kontaktinę formą „MENIU“ skirsnyje www.vilkopuota.lt
Informuokite apie renginio datą, žmonių skaičių, šventės konceptą - pagalvokite ar norite švediško stalo ar pilno aptarnavimo.

Galutinė sąmata visada derinama privačiai ir priklauso nuo renginio vietos, žmonių skaičiaus ir patiekalų pasirinkimų.

Susitikime naujaisiais 2022! 🎉

#vilkopuota #grillpatiekalai #šefas #maitinimas #asmeninisšefas #užkandžiai #karštipatiekalai #chef  #vestuves2022
Maisto pateikimas priklauso nuo šventės koncepto. Todėl galime pasiūlyti ir aptarnavimą su padavėjais, patiekiant tiek užkandžius, tiek karštus patiekalus kiekvienam svečiui asmeniškai.

Ypatingos šventės proga siūlome specialius meniu su pilna aptarnavimo paslauga. Rekomenduojame rinktis šaltą užkandį, karštą patiekalą ir desertą. Ruošiame pusryčių meniu. Galime pasirūpinti kava, arbata, puodeliais ir indais desertų stalui. 
Aptarnaujame privačius renginius, vestuves ne tik sodybose, bet ir lauke – su pilna paslauga.

Daugiau informacijos: www.vilkopuota.lt

🐺
Ant mūsų užkandžių stalo rasite pačią didžiausią įvairovę – nuo kruopščiai atrinktų sūrių, mėsos, vaisių iki rankų darbo užtepėlių, vienakąsnių ir kišų. Stengiamės pateikti kuo daugiau pasirinkimų, kad produktus būtų galima derinti prie skirtingų gėrimų ir tuo pačiu sočiai užkąsti.
🐺 Dėmesio Kalėdiniu laikotarpiu laisvos datos tirpsta, liko vos kelios - norintys rezervuoti datą, tą galite padaryti atnaujintoje mūsų svetainėje www.vilkopuota.lt užpildę kontaktinę formą.
„Vilko puota“ teikia maitinimo paslaugas visoje Lietuvoje. Pačiame karantino įkarštyje poros verslo idėja gimė iš profesionalaus šefo Lino svajonės džiuginti žmones ir turėti galimybę su jais bendrauti tiesiogiai – pristatyti, pasakoti ir perduoti sukauptas žinias. Paslaugų lankstumas, prisitaikymas prie šventės koncepto ir nuoširdumas greitai tapo mūsų geriausiu atributu. 🐺 
Lapkritį švenčiame lygiai 1-nerių metų gimtadienį, kai išdrisome pradėti šią kelionę. Metai buvo įtempti, darbingi, pilni "coronos" pančių ir nenuspėjamo planavimo. Tačiau tai buvo ir patys geriausi metai. Sutikome labai daug malonių žmonių, prisidėjome prie pačių gražiausių Jūsų švenčių, sulaukėme labai daug gerų atsiliepimų. 

Todėl norime paprašyti visų, kuriems teko su mumis turėti reikalų, savo atsiliepimą palikti prabalsuojant už mus "Verslios šeimos" rinkimuose!

Ačiū Jums už palaikymą ir kitąmet būsime dar geresni!

https://www.15min.lt/verslas/naujiena/verslumas/mylimiausias-seimos-verslas-2021-balsuokite-ir-padekite-isrinkti-nugaletoja-1248-1599684
Sotus, skanus ir įvairus - toks mūsų užkandžių stalas 🐺 Atvažiuojame su savo indais ir įrankiais, stalu ir staltiesėmis. Viską galime palikti per naktį! Pilna paslauga įskaičiuota į 12 Eur/asm. kainą. 
Savaitgaliai tirpste tirpsta, susisiekime jau dabar
www.vilkopuota.lt
Trumpa informacija tiems, kurie klausia dėl individualaus vakarienės meniu sudarymo - tariame taip! 🙏🏻
Galime Jūsų ypatingoms progoms sukurti ir specialų meniu. Informuokite mus ko pageidaujate, o ko galbūt visai nenorėtumėte, ir el. paštu atsiųsime Jums privatų pasiūlymą.
Visas detales galite aptarti ir tiesiai su šefu 📞 +37063875935
Vilkas dirba dieną naktį, kad po darbingo grill vasaros sezono pasiūlytų Jums naujų patiekalų ir sprendimų šventėms sodybose ir kitose privačiose erdvėse! 💪
Laukiame ir Jūsų pasiūlymų ar pastebėjimų komentaruose ir asmeninėmis žinutėmis 📝. Įdomu ko dažniausiai tikitės iš savo maitinimo tiekėjo? 🤔
Savaitgalį turėjome nuostabų renginį, privačią 5 patiekalų vakarienę gimtadienio proga! 💥
Norite ir Jūs tokią padovanoti savo artimiesiems ar draugams? 
👉 susisiekime privačia žinute ir suderinsime meniu pagal Jūsų lūkesčius! 
#šefasįnamus #privatedinner #degustation #vilkopuota
"Vilko puotos" šefai patirtį sukaupė dirbami FineDining restoranuose, tuo pačiu jie suvokė, jog klasikiniai skoniai yra visa ko pagrindas, o šviežumas esminis faktorius kokybiškai vakarienei. Iš to susikūrė projektas, leidžiantis kiekvienam ant savo stalo turėti aukščiausios kokybės patiekalų. Atsidavimas maisto kūrybai ir gamybai mūsų rūpestis - įsimintinas laikas su artimaisiais Jūsų!